login:
hasło:

Info801.pl

Info801.pl jest sprawną firmą świadczącą telekomunikacyjne usługi Infolinii 801. Tworzymy zespół kompetentnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dla których dobro Klienta jest sprawą nadrzędną. Pracują z nami profesjonaliści z branży telekomunikacyjnej.

Oferujemy Klientom usługi z wykorzystaniem zaawansowanej technologii w zakresie IVR. Dążymy do unowocześniania i ulepszania naszych usług, a także do pełnego zadowolenia naszych Klientów, dbając o standard obsługi i oferowanych usług. Nasze cele realizujemy poprzez stałą analizę potrzeb i oczekiwań Klientów, wykorzystywanie nowych technologii pod kątem ich przydatności w procesie podnoszenia jakości oferowanych usług i komunikacji zewnętrznej z Klientami. Profesjonalna obsługa Klienta, otwartość na nowe propozycje pozwalają nam szybko i kompetentnie spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Nasze produkty pozwalają na stabilny rozwój przedsiębiorstw i zwiększenie dynamiki działania. Proponowane rozwiązania wypracowujemy na Państwa potrzeby i na bieżąco je rozwijamy. Wiele uwagi poświęcamy na dostosowywaniu rozwiązań do potrzeb naszych Klientów, aby tworzyć rozwiązanie pasujące do sytuacji, aktualnych działań i planów na przyszłość konkretnej firmy. Dajemy naszym Klientom nowe możliwości, zapewniając im warunki prowadzenia i rozwoju biznesu, zgodnie z ich wizją i strategią. Dołączając do grona naszych klientów, będą Państwo z nas zadowoleni.

Z poważaniem,
Zespół Info801.pl
Infolinia: 801 080 056

Korzyści infolini 801

» Zwiększa wiarygodność

Poczucie bezpieczeństwa i zaufania klienta jest bardzo
ważnym elementem w biznesie.

» Nie musisz zmieniać telefonu

Infolinie przekierujemy na Twój obecny numer
– zachowasz rozpoznawalność wśród dawnych klientów.

» Płacisz tylko abonament

Korporacyjna obsługa klienta, która kosztuje nie więcej niż najtańsze komórki.
Zaufali nam
Obok numeru infolinii podaj dodatkowy numer stacjonarny bądź komórkowy, a koszty znikną.
To sprawdzona praktyka, stosowana również przez największe marki.